+389 70 277 260

Организираме секаков вид прослави и викенд забави

Кои сме ние?

За нас

Добре дојдовте во Стар Боем, ресторан во кој подготвуваме незаборавни кулинарски искуства. Воресторан „Стар Боем“, од особена важност ни е да ги набавиме најдобрите локални состојки, а со тоа и да се осигураме дека секое јадење ќе биде свежо и полно со вкус, што воедно ја карактеризира македонската кујна.

Нашиот персонал е посветен да ви обезбеди исклучително кулинарско патување, каде што секој оброк претставува спој на заедницата и традицијата. Ресторанот „Стар Боем“ е приспособен за секаков вид на прослави, вклучувајќи крштевки, коктели, родендени, и прослави од работа, а нашата храна, услуга и амбиент ќе помогнат да се создаде незаборавно искуство за Вашите гости.

Што нудиме?

Зошто да не изберете нас?

Квалитетни состојки

Ние ги набавуваме најдобрите локални состојки за да се осигураме дека секое јадење е ремек-дело на вкус и свежина. Од свежи производи до премиум парчиња месо, квалитетот е во сржта на сè што служиме.

Гостопримливост

Во Стар Боем, вие сте повеќе од обичен гостин - вие сте дел од нашето пошироко семејство. Нашиот персонал е посветен да ви обезбеди внимателна услуга и да создаде пријатна атмосфера каде што можете да се опуштите и да уживате во незаборавно јадење.

Незаборавни моменти

Од специјални прилики до секојдневни собири, ние сме специјализирани за создавање незаборавни искуства за јадење кои оставаат траен впечаток. Без разлика дали се работи за романтична вечера за двајца или прослава со саканите, секој миг поминат во Стар Боем е драгоцено.

Промотивни понуди

Избор на мени за прослава

Контакт

Имате дополнителни прашања

Локација:

Населба Гоце Делчев, 1000, Скопје
Северна Македонија

Телефон:

+389 70 277 260

Loading
Your message has been sent. Thank you!